Saçlarımızın hepimiz için ne kadar önemli olduğu ortada. Bir değişime ihtiyaç duyduğumuzda bile ilk olarak değişime saçlarımızdan başlarız.Kıyafet ve aksesuar uyumumuza ne kadar özen gösterirsek gösterelim, saçlarımız kötü görünüyorsa bizde kötü görünürüz. Nasıl kıyafet ve aksesuar modası sürekli bir değişim halindeyse bu değişim aynı şekilde saç trendlerinde de boy göstermektedir.  Bu yazımda da hem dış görünüşümüzün hem de içsel mutluluğumuzun önemli etkenlerinden biri olan saçlarımız, bu yaz hangi şekillere girmeye hazırlanıyor ondan bahsedeceğim.

Düz saçlar

saç

 

Düz saçlar, hepimizin özel bir gecede veya sıradan bir günde uyguladığı, kolay yoldan şıklık anahtarlarıdır. Her türlü atmosfere kolaylıkla uyum sağlayabilen düz saçlar, bu yaz sezonunda da öncelikli tercihlerimiz arasında yer almaya hazırlanıyor.

 

 

 

Topuzlar

 Son Güncellenenler17

Geçtiğimiz kış sezonunda sımsıkı bağlanmış kusursuz topuzlar popülerken, topuz trendi yön değiştiriyor ve bu yaz sezonu ensede toplanmış, salaş ve rahat bir hale bürünüyor. Yapımı ve kullanımı açısından rahatlığıyla da yazın sıcağında kullanıma birebir.

 

Yandan Ayrılmış Saçlar

Son Güncellenenler18

 

Son birkaç sezondur trend olan 1960 esintili yandan ayrılan saçlar bu sezonda çok moda. Neredeyse kulak hizamıza kadar inen, yandan ayrılmış saçlarımızı ister topuz yaparak istersek de açık bırakarak kullanabiliriz.

 

 

 

 

Islak Görünümlü Saçlar

Son Güncellenenler15

 

Henüz yeni denizden veya duştan çıkmış görünümü veren bu saçlar bu sezonun öne çıkan bir diğer saç trendi. Daha maskülen bir tarz yakalamaya yardımcı olan bu saçlar, saç köpükleri veya jöleler yardımıyla uzun bir süre saçlarımızda bozulmadan kalıcılığını koruyabilir.

 

 

 

 

 

Saç Aksesuarları

 Son Güncellenenler19Bu yaz saçlarımızı süslemek çok moda. Renk renk eşarplar, tokalar, taçlar saçlarımızda boy gösterecek. Saçlarımızda kullanacağımız renkli eşarplarda trend bir görünüm elde edebilecekken, kullanacağımız taçlarla veya kurdelelerle sevimli bir görünüm elde edebiliriz.

 

Örgüler

 Son Güncellenenler16Yaz sezonlarının bir diğer en büyük kurtarıcılarından biri kesinlikle örgü saç modelleri. Uygulama kolaylığıyla da popüleritesini uzun süre kaybetmeyecek gibi görünen örgü modellerini bu sezon farklı şekillerde ve konseptlerde görmek mümkün.

Leave a Reply