PDK logo

PDK ilk kez yaz döneminde bir etkinlik gerçekleştiriyor.

Bilkent Politik Düşünce Kulübü yaz döneminde oldukça önemli bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi tüm adayların netleşmeye başladığı şu günlerde Türkiye günden güne daha fazla seçim havasına giriyor.

Etkinliğin moderatörlüğünü Yrd. Doc. Dr. İlker Aytürk üstlendi.

Etkinliğin moderatörlüğünü Yrd. Doc. Dr. İlker Aytürk üstlendi.

Bilkent Üniversitesi yakın tarih, siyaset ve toplumsal olayları tartışma plaftormu Politik Düşünce Kulübü de bu kritik günleri  “Cumhurbaşkanlığı Seçimi, Çatı Aday ve Seçim  Senaryoları”  konulu bir tartışma etkinliğiyle değerlendirecek. Üstelik kulübün akademik danışmanı Yrd.Doc.Dr. İlker Aytürk’ün katılımı ve moderatörlüğü eşliğinde…

Muhalefetin çatı adayının şansı var mı? Erdoğan köşke çıkarsa ne olur? Seçim sonrası nasıl bir Türkiye bizleri bekliyor?  Tüm bunların ve daha fazlasının konuşulup, tartışılacağı; farklı fikirlerin ve bakış açılarının yer alacağı etkinliğe Bilkent ve Ankara’da bulunan herkes devetli.

Yaz dönemi olması sebebiyle alışılmışın dışında akşam değil öğlen saat 12:30-14:30 arası gerçekleşecek olan PDK Tartışma Etkinliği, Hukuk Fakultesi Binası ( B Binası ) Zemin Kat 01 numaralı sınıfta gerçekleşecek.

 

 

Leave a Reply