Beklenen festival geldi!

Yoğun geçen bir dönemin ardından hem sınav stresini atmak hem de sömestrde eğlenceli bir kış tatili geçirmek ister misin?

whitefest sanatcı

Whitefest geniş sanatçı kadrosu ve sınırsız eğlenceyle sizi belkiyor!

Bilkentliler’in her sene yoğun ilgi gösterdiği Whitefest 2005’ten bu yana her yıl Uludağ’da gerçekleşiyor. Bu yıl 19-23 Ocak, 26-30 Ocak ve 9-13 Şubat tarihleri arasında 4 gece 5 gün olarak 3 farklı dönemde, Jolly Tur’un gençlik turizmi firması Unitravel tarafından Avea’nın ana sponsorluğunda gerçekleşecek.

Uludağ’ın en güzel otellerinde, birbirinden renkli partilerle ve Fettahcan, Erdem Kınay ft. Merve Özbey, Gripin, Sıla, Bengü, Murat Dalkılıç, Fatih Ürek’in sahne alacağı ünlü sanatçıların konserleriyle eğlenmek istemez misin?. Tüm bunların dışında gün içinde kayak keyfini sonuna kadar yaşayıp, kar manzarasının tadını doyasıya çıkarın. Whitefest’in her anı başka bir eğlenceyle dolu programı çerçevesinde her gün saat 17.00 – 20.00 arası da “After Ski Party” zamanı! DJ performansları, lazer ve dans şovlarıyla renklenen bu muhteşem eğlenceyi sakın kaçırmayın!

Whiitefest-uludag

Sınırsız eğlencenin tadını çıkarmak için rezervasyonunuzu hemen yaptırın!

Ayrıca Uludağ’a özel araçlar yerine Unitravel’in son model filoları arasından seçilen araçlarıyla gelmek isteyenler için kalkış noktaları:

Ankara 
. Ankara Bilkent Go-Cart Önü (Kalkış 04.00)

İstanbul 
. Zeytinburnu Çirpici İspark Otoparki (Kalkış 06.00)
. Beşiktaş Yıldız Camii Önü (Kalkış 07.00)
. Kadiköy Evlendirme Dairesi Otoparkı (Kalkış 08.00)

İzmir 
. İzmir Alsancak Atatürk Lisesi Önü (Kalkış 05.00)

Diğer illerden ulaşımlarınız ile ilgili detayları satış danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

Kış tatilinin tadını hem eğlenerek hem kış sporları yaparak doyasıya çıkarmak isteyenler, Uludağ Whitefest Festivali’ne rezervasyon yaptırmak için ellerini çabuk tutun!

İletişim-rezervasyon:

Ubeyd İlhan 0 506 294 45 47

Ertan Tatacak 0 555 631 59 63

Leave a Reply