Ufak Dokunuşlarla Saçınızı Hareketlendirin

Günler birbirini kovalarken, kendinizi bir monotonluk içinde bulduğunuz olmuştur. Yoğun sınav dönemleri, bitmek bilmeyen sorumluluklar, kişisel problemler derken kendinizi ihmal ettiğiniz de olmuştur. Kadınların ise depresyondan kurtulma silahları saçlarıdır. Kuaförler değişiklik merkezimiz olsa da çoğu zaman gürültülü, çok zamanımızı harcayan dedikodu mekanlarıdır.

Kuaförlerde uzun zaman harcamak yerine ufak dokunuşlar ile gününüzü farklılaştırabilirsiniz. Benim size önerim ise yeni, capcanlı, kolay, pratik ve en önemlisi az vaktinizi alacak saç yapma metotları öğrenmeniz. Ben örgü modellerini çok seviyorum. Öncelikle bilmeyenler için balıksırtı yapımını göstermek istiyorum. Ombreli saçlarda balıksırtı ise enfes oluyor benden söylemesi.

https://www.youtube.com/watch?v=5VnVqc0PJWk

Yarım topuz yapmak bu aralar çok moda. Fakat her üç kişiden birinde görür olduk. Biraz değişik topuz olsun derseniz bildiğimiz balıksırtı saç modelini tersten örerek topuz yapmayı deneyin, hoş bir topuz oluyor.

 

Doğallık benden yana olsun istiyorsanız, halat saç örgüsü stilini deneyin. Hem mükemmel görünüyor hem de 2 dakika gibi kısa bir sürede yapabilirsiniz.

Aşağıdaki videoda 4 farklı saç modeli var. Hepsi birbirinden güzel… Karar sizin.

 

Son olarak moda saç renklerinden bahsedelim. Bildiğiniz üzere nine saçı olarak bilinen gri tonlardaki saçlar geçen sene moda olmuştu. Şimdi ise yerini rose gold saçlar alıyor. Çevrenizde görmeye başlayınca şaşırmayınız. Belki günün birinde siz de rose gold saçlı biri olabilirsiniz.

gri saç rengi

Rose Gold Saçlar Işıltısıyla Büyülüyor

Rose Gold saç modeli

 

 

Fotoğraflar sırasıyla:

1. Balıksırtı topuz

2. Gri saçlar

3. Rose gold saç modeli

4. Öne çıkan görsel

Leave a Reply