12 Farklı Stil Tek Bir Kadın : Rihanna

İlkokul yıllarından beri müzik dünyasının içerisinde Rihanna fakat bizim onunla tanışmamız 2005 yılında çıkardığı Music of The Sun Albümün’ün  A Girl Like Me adlı çıkış parçasıyla Billboard Hot 100 listesine 2 numaradan giriş yapmasıyla başlıyor. Çok kısa sürede kendini bütün dünyaya tanıtıyor. Sadece müzik alanındaki başarılarıyla değil moda alanında yaptığı yeniliklerle de kendinden fazlasıyla söz ettiriyor. Son olarak moda alanında çok önemli bir başarıya daha imza atarak şu sıralar adını duyurmaya devam ediyor.

celeb-hairstyles-4

Sıradışı şarkıcı, Amerikan Moda Tasarımcıları Derneği(CFDA) tarafından verilen 2014 Yılı Moda İkonu Ödülü’ne Rihanna layık görüldü.

2014 CFDA Fashion Awards - Arrivals

Rihanna’nın 2014 Stil İkonu Ödülü’ne sahip olmasını sağlayan 2014’e damgasını vurmuş Rihanna tarzlarından bir kısmını sizler için derledim. Bakalım sizin için de 2014 yılının stil ikonu Rihanna olacak mı?

riri2riri6riri7

riri8riri1

riri10

riri12riri9

riri11

riri5

riri13riri14

 

Rihanna günümüzde pek çok kadının moda alanında ilham aldığı bir isim. Birbirinden farklı tarzları cesur bir şekilde  harmanlayıp kendine  yakıştırmayı kesinlikle başarıyor. Kimi zaman asi ve sıra dışı kıyafetlerle kameraların karşısına geçiyor, kimi zaman ise ünlü tasarımcıların couture tuvaletlerini üzerinde başarıyla taşıyor. Beğenelim veya beğenmeyelim, Rihanna adını sadece müzikte değil aynı zamanda moda da duyurmaya devam edeceğe benziyor.

 

Leave a Reply