Patron Mutlu Son İstiyor’dan İlginç Son

Başrollerini Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın paylaştığı komedi filmi “Patron Mutlu Son İstiyor” geçtiğimiz günlerde sinemaseverlerle buluştu. Film, yapımcı İsfendiyar’ın senaristlik yapan Sinan’ı romantik komedi filmi senaryosu yazması için Kapadokya’ya göndermesiyle başlar. Burada bir butik otele yerleşen Sinan zor durumdadır çünkü ne yazacağı konusunda hiçbir fikri yoktur. Üstelik düşünmek için yeterli zamana sahip değildir. Patronuysa işini bir an önce bitirmesi için ona baskı yapmaktadır ve kısa bir süre sonra Sinan, butik otelin sahibi olan İzzet Bey’in kızı Eylül’le tanışır ve ondan çok etkilenir. Hatta ondan ilham alarak yazacağı senaryoyu onun üzerine kurmaya karar verir. Ancak bir sorun vardır; Eylül, ünlü bir oyuncu olan Faruk’la nişanlıdır. Faruk ile Sinan birbirlerini uzun zamandır tanımaktadırlar ve bu tanışıklık pek hoş anılarla dolu değildir çünkü Sinan zamanında yakın arkadaş olduğu Faruk’un sevgilisini çalmıştır; bu yüzden de Faruk, Sinan’ı düşman ilan etmiştir. Böylelikle komediye dönüşen hikaye filmi izleyenlerinden olumlu tepkiler almaya başladı. İşte filmin fragmanı:

Patron Mutlu Son İstiyor’un Patronu Ortaya Çıktı

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı, baş rollerini Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın paylaştığı Patron Mutlu Son İstiyor filminin oyuncuları Cuma gecesi Beyaz Show’un konuğu oldular. Konuklar arasında filmin en çok ilgi çeken karakterlerinden olan, filmde patron rolünde oynayan Ferruh Yenidoğan da vardı. Film setine sponsor olmak için gittiğini, kendini bir anda bu camianın içinde bulduğunu belirten Yenidoğan, açıklamalarıyla da izleyicilerin ilgisini çekti. Beyazıt Öztürk’ün sorduğu sorulara cevap veren Ferruh Abi bir anda yüzündeki maskeyi çıkardı ve filmde ‘Sinan’ karakterini canlandıran Tolga Çevik’in, aynı zamanda makyaj değişikliğiyle patronu da canlandırdığını Beyaz Show’da öğrenen izleyiciler ve özellikle Murat Başoğlu, yaşadığı sürprizden Çevik’i sorumlu tuttu. Çıktıkları Antalya turnesinde bir gazeteci Başoğlu’na “Canlı yayında Tolga Çevik’in özel makyajla patronu da oynadığını öğrendiniz, çekimler süresince hiç fark etmediniz mi?” sorusuna Başoğlu, “Bu Tolga Bey’in karaktersizliği, bir şey diyemiyorum. Böyle bir şey hazırlamışlar, herkese sürpriz. Bana da hiçbirşey söylemediler, sağolsunlar. Herkesin içinde kim var diye merak ediyorum şimdi. Hala şaşkınım.” diye yanıt verdi. İşte o an:

http://www.youtube.com/watch?v=pldIpTpAH_c

 Patron Mutlu Son İstiyor Ekibi Ankara’daydı

 1 Ocak’ta seyircisiyle buluşan, BKM yapım imzalı ‘Patron Mutlu Son İstiyor’ filminin oyuncuları Tolga Çevik, Ezgi Mola, Murat Başoğlu 30 Aralık itibariyle İzmir, Antalya, Bursa, Ankara, Eskişehir’in sinema salonlarında izleyicileriyle buluştu. 4 Ocak günü de Ankara’da izleyicileriyle buluşan ekip burada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söylerken bile yorgunlukları her hallerinden belli oluyordu.

Solda sağa; Kıvanç Baruönü,Murat Başoğlu,Tolga Çevik,Ezgi Mola

Soldan sağa; Kıvanç Baruönü, Murat Başoğlu, Tolga Çevik, Ezgi Mola

Söyleşi sırasında gelen sorulara esprili bir dille yanıt veren Çevik, minik bir seyircisinden gelen, “bu filmin amacı ne?” sorusuna “Gençler film seyretsin böyle sorular sormasın diye, yani eğitici bir belgesel filmimiz.” diye de cevap verdi. Söyleşi sırasında Çevik’i en çok güldüren soru ise “İki karakter oynadığınız için çift kaşar aldınız mı?” sorusuydu. Çevik, “Yok öyle bir şey. Bir tanesini oynadım diğerini vergiden düştüm” diye cevap verdi. Mola’yı ise şaşkına uğratan bir hanımefendi Ezgi Mola’yı Tolga Çevik’in eşi Özge Yılmaz Çevik ile karıştırıp “Özge Hanım çok güzel bir hanım onu gördüğüme çok sevindim.” diyen izleyiciye Mola sadece kafasını sallayıp teşekkür etmekle yetindi. Daha sonra güvenliklerin yardımıyla sinema salonuna geçen oyuncular orada da izleyicilerle küçük bir sohbet edip film için iyi seyirler diledikten sonra alkışlar eşliğinde salondan ayrıldılar.

jljb

 

Leave a Reply